POLECAM

Szczęśliwe dziecko.
O relacji rodzic-dziecko.

Ten kurs dedykowany jest dla każdego, a przede wszystkim dla rodziców chcących zrozumieć świat dziecka od jego poczęcia, poprzez okres niemowlęctwa i dzieciństwa.

Więcej o kursie

POLECAM

Kurs dla dorosłych. Nie powtarzaj tego czego powtórzyć nie chcesz

Stworzyłam dla każdej osoby dorosłej niezależnie od posiadanego życiowego doświadczenia.

Więcej o kursie

POLECAM

Kurs: Mamo, Tato – dlaczego się złoszczę?

Stworzyłam dla rodziców, którzy chcą wiedzieć jak reagować na złość dziecka. Każdy chce mieć szczęśliwe dziecko, które potrafi nazywać i mówić o swoich emocjach. Pomogę Ci to osiągnąć.

Więcej o kursie

Opinie

Zapoznaj się z rzeczywistymi ocenami i opiniami osób, które zakupiły moje kursy. Poznaj ich doświadczenia, wnioski i refleksje dotyczące materiałów, jakie oferuję.

Więcej opinii na stronie każdego kursu

Bestsellery

Ponad 2000 sprzedanych kursów!

Od kilku lat tworzę autorskie kursy, w których specjalistyczną wiedzę naukową przekładam na język zrozumiały dla wszystkich. Treści zawarte w kursach oparte są na wiedzy światowych autorytetów i najnowszych badaniach naukowych. Moje kursy kupują i polecają zarówno rodzice i osoby niezwiązane zawodowo z psychologią, jak i specjaliści (psychiatrzy, psychoterapeuci, psycholodzy, pedagodzy itd.) Do tej pory kursy zakupiło ponad 2 tysiące osób na całym świecie (w tym z Europy, USA, Azji i Australii). Kursy cieszą się bardzo wysoką oceną klientów (ponad 99% satysfakcji). Obecnie oferuję 8 kursów w wygodnej wersji audio do odsłuchania w każdym czasie i miejscu. Do każdego kursu dołączona jest także transkrypcja kursu do czytania.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego – specjalność psychoterapia oraz psychologia organizacji i pracy. Po studiach kontynuowałam naukę w zakresie psychoterapii psychoanalitycznej w Instytucie Psychoanalizy i Psychoterapii – szkolenie afiliowane przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Przez cztery lata szkoliłam się na Seminarium Obserwacji Niemowląt prowadzonym przez członkinię British Psychoanalytic Association i Tavistock Society of Psychotherapists. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na Oddziale XIX Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym dla Dzieci oraz na Oddziale XIII Dziennym Zaburzeń Nerwicowych. Pracowałam w Ambulatorium Psychoanalitycznym, Fundacji Poliklinika Korczakowska, a także w na oddziale dla pacjentów wentylowanych mechanicznie (pod respiratorem). Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Dowiedz się więcej o mnie
 

Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na kursy

ⓘ Podając adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie naszego Newslettera. Zasady świadczenia usługi Newsletter opisuje Regulamin Newslettera. Klauzulę informacyjną zawiera Polityka Prywatności.